Все новости

Після вчорашнього великого оновлення Windows 11, компанія Microsoft представила оновлення і для більш старої ОС — Windows 10.

Апдейт Windows 10 під номером KB5010415 не такий масштабний і вражаючий, як оновлення Windows 11, але теж приносить не тільки виправлення проблем і помилок, що залишилися, але і пару нових функцій.

Наприклад, користувачі можуть передавати файли cookie між Microsoft Edge Internet Explorer і Microsoft Edge. Це може бути зручно для веб-розробників або тих, хто використовує онлайн-сервіси, які, як і раніше, працюють з Internet Explorer.

Microsoft також додала можливість підключати та видаляти сховище NVMe без вимкнення комп'ютера (так звана гаряча заміна). Знову ж таки, це функція, яка, ймовірно, не вразить більшість простих користувачів, але корпоративні та досвідчені користувачі можуть знайти її дуже корисною.

Опціональне оновлення Windows 10 KB5010415 розповсюджується через Windows Update (Центр оновлення Windows). Виправлення з нього також будуть включені до обов'язкових оновлень Windows 10 у березні або квітні 2022 року.