Все новости

Нещодавно Google представила першу бета-версію Android 13 для розробників, де виявилася оригінальна функція. З її допомогою мобільна ОС запропонує користувачам можливість швидкої зміни облікового запису прямо на екрані блокування за аналогією з десктопними системами.

За даними порталу Esper, в Android 13 буде реалізована можливість перемикання облікових записів без їхньої ручної зміни в системних налаштуваннях. Відповідний пункт меню відображатиметься прямо на екрані блокування. При тапі за перемикачем операційна система відкриє список раніше введених профілів, і запропонує створити або ввести дані нового облікового запису.

Крім того, у новій мобільній ОС очікується зручніший алгоритм активації та контролю гостьового режиму. Так, в Android 13 буде реалізована можливість перегляду вже встановлених програм та вибору списку софту, доступного для гостьового облікового запису. Подібне рішення в ОС Android зустрічається вперше.

Для авторизації в кожному з довірених додатків користувачеві, який використовує гостьовий профіль, потрібно використовувати власний обліковий запис. Таким чином, дані власника пристрою будуть недоступні іншим людям, які мають доступ до гаджета.