Все новости

Кілька місяців тому в тестових збірках браузера Chrome з'явилася можливість додавати паролі вручну. І хоча ця функція все ще не дісталася стабільних версій браузера, схоже, що Google прагне покращити цю можливість, перш ніж вона стане загальнодоступною.

У збірках Chrome Canary тепер з'явилася можливість додавати примітки до збережених паролів. Поле "Примітка" видно як при додаванні нового пароля вручну, так і при редагуванні існуючих облікових даних. Хоча Google ще не прояснила корисність цієї нововведення, користувачі можуть по-різному використовувати це поле. Наприклад, у ньому можна зберігати список контрольних питань, дату останньої зміни пароля або термін автоматичного закінчення терміну дії. Швидше за все ці дані будуть зашифровані.

У Chrome тестують функцію додавання приміток до збережених паролів

Поки неясно, чи використовуватиме таку ж функцію браузер Edge. Враховуючи, що він також заснований на движку Chromium, можна очікувати появи нотаток для паролів, що зберігаються, і в браузері Microsoft.

На даний момент додавання нотаток можливе лише у версії Chrome Canary 101. Схоже, що йде поетапне розгортання, тому що не всі користувачі бачать нову можливість навіть на тестових зборках.