Все новости

Корпорація Toshiba провела захід із інвесторами у Токіо. Під час презентації президент та головний виконавчий директор гурту Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation представив дорожню карту розвитку корпоративних жорстких дисків на найближчі кілька років.

Toshiba планує налагодити випуск жорстких дисків об'ємом 30 ТБ у 2023 році

Фахівці Toshiba оперують поняттям фінансового року, який, як відомо, у Японії встановлено з 1 квітня до 31 березня. Так от цього фінансового року компанія планує освоїти диски об'ємом 26 ТБ, а в наступному збільшити показник до 30 ТБ. Щодо обсягу 40 ТБ і більше, то їх планують досягти після 2026 року.

Toshiba планує налагодити випуск жорстких дисків об'ємом 30 ТБ у 2023 році

З технологічної точки зору, компанія починає перехід від методу запису FC-MAMR (Flux Controlled Microwave-Assisted Magnetic Recording). Найближчими роками варто очікувати на впровадження HAMR (Heat-Assisted Magnetic Recording) з паралельним збільшенням кількості пластин до одинадцяти.

«Toshiba продовжує тісно співпрацювати з хмарними компаніями, щоб зрозуміти їхні точні вимоги до ємності та продуктивності. Наші технології наступного покоління матиме ключове значення для задоволення потреб наших клієнтів», - заявив Рагу Гуруранган (Raghu Gururangan), віце-президент підрозділу Toshiba America Electronic Components.