Все новости

Команда Skype повідомила про зміну політики використання програми. Тепер користувачі, які потрапили у скрутну ситуацію, зможуть зателефонувати для виклику екстрених служб за телефоном 911 на території США. Відомо, що аналогічна функціональність вже підтримується у деяких інших країнах: Австралії, Великій Британії, Данії та Фінляндії.

Оновлення Skype дозволить телефонувати в екстрені служби з комп'ютера
Джерело зображення: Tumisu/pixabay.com

Можливість зателефонувати за номером 911 надається з деякими обмеженнями. Насамперед вона буде корисна користувачам, у яких збереглося стабільне інтернет-з'єднання, але при цьому вони з якоїсь причини втратили доступ до смартфонів або стаціонарних телефонів.

У попередженні Skype вказується, що сервіс не працює як традиційний телефон. Користувачам рекомендується не вдаватися до програми для виклику екстрених служб, якщо вони знаходяться за межами домашнього регіону, оскільки дзвінок, можливо, буде неправильно перенаправлений. Додатково уточнюється, що, на відміну від ситуації, в якій звичайний телефон продовжить працювати, у разі Skype можливі перебої з роботою самого сервісу, відключення електроенергії, що веде до відключення комп'ютера або втрата інтернет-з'єднання.

Завдяки оновленню Skype 8.80, користувачі також зможуть відправляти п'ятихвилинні голосові повідомлення замість двоххвилинних, доступних раніше, вибирати класичний або темний режими під час дзвінка, відправляти кастомні реакції та отримувати можливість керувати зумом при необхідності поділитися зображенням на екрані зі співрозмовником.