Все новости

Google Chrome був найпопулярнішим браузером протягом багатьох років. Згідно з останніми результатами StatsCounter, на ринку браузерів для настільних ПК Chrome займає 60%. А Safari поступово здає позиції.

Safari, як і раніше, є другим за популярністю настільним браузером з часткою ринку 9,84%, але він має всі шанси опуститися на третє місце до наступного місяця. У Microsoft Edge вже 9,54%. Далі йде Firefox з часткою 9,18% і Opera (3%).

На мобільних пристроях справа зовсім інакша. Chrome, як і раніше, займає перше місце (63%), за ним слідує Safari, завдяки iPhone (26,7%), третє місце займає браузер Samsung (5,2%), який використовується за замовчуванням на смартфонах від виробника. Edge, також доступний на мобільних пристроях, не може зарекомендувати себе в цьому сегменті. Microsoft ще має над чим працювати.

Якщо ж поглянути на всі пристрої в цілому, то Chrome міцно посідає перше місце як браузер (63,06%). На другому місці Safari з 19,84% через те, що програма встановлена за замовчуванням на Mac, iPhone та iPad.

Браузер Mozilla зайняв частку 4,18%, за ним з невеликим відривом слідує Microsoft (4,12%). Samsung та Opera займають 2,89 та 2,33% відповідно.