Все новости

За повідомленням сайту The Verge, Microsoft задумала новий спосіб нагадати, що Windows 11 підходить лише для нових комп'ютерів. Якщо операційна система Microsoft встановлена на невідповідний ПК, на екрані може з'явитися відповідне попередження.

Судячи з даних The Verge, попередження виглядає подібно до нагадування про необхідність активації в Windows 10. На екрані, в нижньому лівому кутку, видно напис "комп'ютер не відповідає системним вимогам", повідомляє "ЛІГА.net".

Windows 11 дуже вимоглива до оснащення комп'ютера і підходить для старих ПК. Зроблено це, як запевняє Microsoft, щоб підвищити надійність роботи комп'ютерів з новою Windows. Втім, знайшлися можливості, як обійти цю перешкоду при встановленні Windows 11, і нововведення, мабуть, створено Microsoft у відповідь на цю хитрість.

Нещодавно також стало відомо, що на етапі встановлення Windows 11 Pro знадобиться підключення до інтернету та облікового запису Microsoft. А для своєчасного отримання оновлень для Windows Microsoft порадила рідше вимикати комп'ютери.