Все новости

Компанія LG розширила асортимент моніторів, анонсувавши модель 22MP410-B для повсякденної роботи. Новинка отримала 21,5-дюймову матрицю формату Full HD з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів.

LG випустила монітор 22MP410-B формату Full HD для офісної роботи
Джерело зображень: LG

Панель має яскравість 250 кд/м2 і контрастність 3000:1. Кути огляду по горизонталі та вертикалі – до 178 градусів. Екран оточений досить широкими рамками. Частота оновлення складає 75 Гц, час відгуку – 5 мс (GtG).

Для монітора заявлено 72-відсоткове охоплення колірного простору NTSC. Реалізовано технологію AMD FreeSync, що допомагає підняти плавність зображення за рахунок усунення розривів кадру.

LG випустила монітор 22MP410-B формату Full HD для офісної роботи

Передбачено спеціальний режим читання, що коригує колірну температуру та зменшує яскравість таким чином, що створюється враження перегляду звичайної паперової книги. Функція зниження мерехтіння зменшує навантаження на очі при тривалій роботі.

LG випустила монітор 22MP410-B формату Full HD для офісної роботи

Є ігрові інструменти. Так, стабілізатор чорного допомагає геймерам обчислити снайперів, що засіли в темних куточках, і швидко сховатися при появі спалаху від пострілу. Зменшення затримок завдяки технології динамічної синхронізації дій допомагає вловлювати критичні моменти реального часу.

Монітор наділений інтерфейсами HDMI 1.4 (×2) та D-Sub. Підставка допускає регулювання лише кута нахилу дисплея.