Все новости

У другій половині року асортименти процесорів для платформи Intel LGA1700 буде розширено за рахунок чіпів Core 13-го покоління. Зразки CPU Raptor Lake-S вже тестуються у лабораторіях Intel, причому один із них компанія вирішила показати в рамках зустрічі з інвесторами.

Intel похвалилася 24-ядерним процесором Core 13-го покоління

Як і очікувалося, процесори Intel Core 13-го покоління запропонують аж до 24 ядер: 8 високопродуктивних та 16 енергоефективних. Технологію Hyper-Threading підтримують лише "великі" ядра, чим пояснюється наявність 32 потоків. Випуск чіпів Raptor Lake-S здійснюється за технологією Intel 7, а використовувати їх можна буде разом із платами LGA1700 на логіці 600-ї серії (за умови оновлення прошивки UEFI).

Intel похвалилася 24-ядерним процесором Core 13-го покоління

Intel похвалилася 24-ядерним процесором Core 13-го покоління

У 2023-2024 роках Intel випустить сімейства процесорів Meteor Lake та Arrow Lake. Головна особливість новинок полягає в переході на багаточіпове компонування. У них компанія об'єднає кристали, що виготовляються за власними технологіями Intel 4 та 20A, а також чіпи стороннього виробництва. Тут, зважаючи на все, мається на увазі техпроцес TSMC N3. Орієнтовно в 2025 році вийдуть процесори Lunar Lake, які перейдуть на ще більш тонкі норми.