Все новости

На початку січня Intel, AMD та Nvidia представили нові моделі центральних та графічних процесорів для ноутбуків. Спочатку планувалося, що масове постачання лептопів на оновлених платформах розпочнеться протягом цього місяця. Зважаючи на те, що до кінця лютого залишається всього тиждень, виробникам ноутбуків навряд чи вдасться виконати цю мету.

Ігровим ноутбукам з новими процесорами Intel та AMD загрожує подальша затримка

Однією з перших поразку визнала німецька фірма XMG. У свіжому прес-релізі вона попереджає про затримки нових моделей лептопів, вказавши серед основних причин спалаху коронавірусу в Китаї. Через них було обмежено роботу багатьох заводів, що погіршило брак компонентів, і виникли нові проблеми в ланцюжках поставок.

«На даний момент ми отримуємо щоденні оновлення від наших партнерів та постачальників щодо перенесення термінів постачання. Іноді ці затримки досягають кількох тижнів», – розповідає Том Фіхтнер (Tom Fichtner), старший розробник продуктів у XMG.

Крім того, в опублікованому прес-релізі XMG згадала подальше підвищення цін на твердотільні накопичувачі. Внаслідок інциденту на заводах Kioxia та Western Digital "зіпсувалося" 6,5 Ебайт мікросхем 3D NAND, що позначиться на вартості флеш-пам'яті. Ігрові ноутбуки сьогодні рідко поставляються без ємних SSD, тому зростання цін їх також торкнеться.