Ворота відкатні

У наш час мінімізація експлуатованого простору призвела до того, що все більше споживачів при виборі захисних огороджувальних конструкцій на свою ділянку, схиляються до відкатних воріт. І це не дивно, тому як ворота відкатні київ мають цілу низку переваг, включаючи надійність і привабливий зовнішній вигляд.
До розряду найбільш вагомих переваг відкатних конструкцій слід, насамперед, віднести прекрасні умови експлуатації. Сучасні ворота відкатні ціна складаються з високоміцного полотна, яке в процесі відкриття від'їжджає безпосередньо уздовж стіни паркану, тим самим, дозволяючи споживачеві в значній мірі заощаджувати простір на власній ділянці. Іншими словами відкатні автоматичні ворота доцільно встановлювати в тих випадках, коли внутрішній і зовнішній периметр ділянки має відносно невеликі розміри, що створює проблеми для установки розстібних конструкцій. У той же момент, варто відзначити, що ціни на відкатні воротазнаходяться практично в тому ж діапазоні що і на розсувні загородження.
Що стосується складових конструкційних елементів, які входять до складу відкатних воріт, то до них слід віднести каркас, фурнітуру і облицювання. При цьому каркас виконується з пофарбованої і відшліфованої сталевої труби, забезпечуючи міцність і цілісність конструкції, тоді як плавних хід воріт реалізований завдяки використанню спеціалізованої автоматики. У нас ви знайдете автоматичні ворота відкатні ціни на які вас значною мірою здивують!
Розглянемо більш детально переваги відкатних воріт, придбаних в нашій компанії:
 
Конструкції не вимагають додаткового догляду
Завдяки установці відкатних воріт Ви зможете назавжди забути про сніг, листя, ожеледь та інші негативні фактори, що впливають на експлуатацію комірних конструкцій. Крім того, відкатні ворота ціни дають можливість своєму господареві не хвилюватися щодо додаткового сервісу, тобто змащування тертьових конструкцій та інших процедур технічного обслуговування.
 
Економія простору
Встановлення таких комірних конструкцій дозволить вам раціонально використовувати весь вільний простір, як перед воротами, так і за ними. При відкритті воріт відкотів ваш автомобіль може стояти практично впритул.
 
Гарантійне обслуговування
Нашими фахівцями здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування відкатних конструкцій, придбаних, як в нашій компанії, так і в інших виробників.
 
Спрощена автоматизація
Процес модернізації і автоматизування воріт виконується шляхом простої установки спеціального приводу, яка може проводитися як на нові ворота, так і на конструкції, що були у споживанні.
 
Універсальне поєднання низької ціни і чудової якості
На сьогоднішній день на ворота відкатні вартість стала більш демократичною і податливою. У нас в асортименті ви знайдете найбільш широкий асортимент відкатних комірних конструкцій і зможете придбати високоякісну продукцію на найбільш лояльних умовах.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594