Ролетні ворота

Рулонні ворота - це захисні конструкції, які не так давно увійшли в наше життя, але вже встигли зарекомендувати себе з кращого боку в плані надійності, продуктивності і доступності. У свою чергу дані конструкції отримали в народі назву ролетні ворота. Їх область застосування практично необмежена.
Монтаж ролетних воріт можна здійснювати, як в житлових і адміністративних будівлях, так і на промислових підприємствах. Варто відзначити, що свою назву ці захисні вироби набули завдяки своїм конструктивним можливостям, а саме в процесі відкривання ролетні ворота згортаються і закріплюються в рулон під стелини, який може розташуватися, як усередині приміщення, так і зовні.
Конструкція гаражних ролетів увазі наявність вузьких секцій, заповнюваних пінополіуретаном. Ці секції кріпляться між собою на шарнірах, завдяки чому гнучке і міцне полотно вертикально піднімається і згодом намотується на розташований під стелини вал. У свою чергу ролетні ворота мають деякі обмеження по висоті, так як при їх установці необхідна горизонтальна опора над отвором.
Сучасні технології дозволили модернізувати ролетні ворота. Таким чином, кожен споживач може забезпечити себе рулонними конструкціями з інтегрованою автоматикою чи аварійним воротком для керування приводом в ручному режимі. В основному вороток використовується у випадках, коли автоматика рулонних воріт виходить з ладу або відсутній прямий джерело напруги в мережі електроприводу.
Звертаючись в нашу компанію з метою купити ролетні ворота, кожен клієнт може розраховувати не тільки на прийнятні і доступні ціни, а й на широке достаток ролетних захисних конструкцій. Ми є офіційними і ліцензованими виробниками комірних конструкцій в Україні, у зв'язку, з чим готові запропонувати клієнтам найбільш лояльні умови придбання конструкцій даного типу.
До основних переваг наших ролетних конструкцій слід віднести:
  • в стандартну комплектацію конструкцій входить електропривод;
  • високі експлуатаційні характеристики, отримані за рахунок використання якісних високоміцних матеріалів;
  • достаток візуальних дизайнерських виконань;
  • індивідуальний підхід до проектування (за вимогою клієнта ролетні ворота будуть виготовлені з віконцями та перфорацією).
Вкладайте свої гроші з розумом, вибираючи провідних виробників комірних конструкцій в Україні.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594