Алюмінієві ворота & хвіртки

 Алюмінієві ворота і хвіртки давно користуються великим попитом як в Європі так і на інших континетнах світу, але є новинкою на Українському ринку в'їзних воріт. Наша компанія пропонує відкатні та розпашні алюмінієві ворота, а також алюмінієві хвіртки ALV (Київ, Україна). Купуючи зсувні або розстібні алюмінієві ворота, Ви здобуваєте не тільки неповторний вигляд, але і гарантію на антикорозійні властивості виробів (анодований алюміній як відомо не іржавіє).

Ворота відкатні виготовляються індивідуально під розмір з алюмінієвих профілів різних діаметрів в залежності від моделі відкатних воріт. Зсувні алюмінієві ворота вважаються ексклюзивними, завдяки різноманітності варіантів заповнення, формам і видам воріт. Автоматичні алюмінієві відкатні, розпашні ворота і хвіртки можна порівняти з автомобілями, наприклад Audi: кузов з алюмінієвого сплаву, різноманітність моделей і двигунів, і нарешті, надійність і довголіття.

Облицювання алюмініеих воріт Standard може бути з профнастилу, сендвіч-панелей, штакетного профілю, ролетного профілю, алюмінієвої вагонки, а також алюмінієвих профілів. Ворота розпашні, відкотні (зсувні) алюмінієві автоматичні прораховуються індивідуально, і ціна безпосередньо залежить від розмірів отвору і виду воріт (Київ). Більш детальну інформацію та фото, Ви можете отримати на сайті www.alv.ua

Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594