Ворота відкатні зі зсувною конструкцією

В даний час ворота відкатні зсувні стали істинним надбанням будь-якого гаражного чи складського приміщення. Надійна робота і високий ступінь автоматизації відкатних зсувних воріт реалізована за рахунок впровадження в їх конструкцію сучасних технологій. Як правило, процес виготовлення комірних конструкцій даного типу бере свій початок з вибору відповідних матеріалів.
На цьому етапі основним критерієм вибору з боку професіоналів є висока якість, надійність і довговічність використовуваного металу та інших матеріалів. Після чого, за допомогою обробки на професійному обладнанні і під керівництвом досвідченого фахівця, вибрані матеріали перетворюються в готовий виріб, тобто в надійні відкатні ворота. Одним з найбільш значущих додаткових елементів даних комірних конструкцій є привід, який з'єднується з блоком дистанційного керування, який взаємодіє безпосередньо з пультом управління по радіохвилях.
Процес установки відкатних воріт вимагає від майстра високої кваліфікації. В іншому випадку, при самостійному, непрофесійному монтажі, електро-механічний привід, система дистанційного керування або сама рухлива конструкція можуть дати збій, що негативним чином позначається на рівні безпеки приватної, огородженої парканом, ділянки землі.
До особливих достоїнств сучасних відкатних воріт слід віднести їх зовнішнє виконання. Пропорційність, використовуваних в організації конструкції, елементів, строгі геометричні форми, достаток колірних виконань зовнішнього покриття дозволяють майбутньому власнику комірних конструкцій даного типу підібрати для себе і своєї ділянки найбільш раціональний варіант зовнішнього виконання воріт.
Завдяки своєї досконалості, відкатні зсувні ворота, можуть знайти своє місце практично в будь-яких умовах. Приміром, гараж для автомобіля, який обладнаний системою підняття або зсуву воріт, дає можливість споживачеві істотно спростить власне життя, за рахунок того, що ворота будуть спрацьовувати в будь-яку негоду.
На даний момент купити автоматичні відкатні зсувні ворота може собі дозволити буквально кожен бажаючий. Вартість таких конструкцій досить усереднена і практично не перевищує вартість орних комірних конструкцій.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594