В'їзні ворота з хвірткою або без?

Найчастіше такі елементи, як в'їзні ворота з хвірткою відносять до основних частин фасадної сторони забору. У той же момент, дані елементи можна назвати декоративними і найбільш складними в реалізації. Вони виступають у ролі так званого дзеркала, яке відображає характер усього ділянки і дозволяє гостю отримати перше враження від будови в цілому.
При організації в'їзних воріт з хвірткою важливо врахувати всі нюанси, а саме: розміри, тип конструкції, характеристики використовуваних матеріалів і декоративних елементів. На даний момент існує безліч різновидів хвірток: прозорі, глухі, строгі лінійні і створені за індивідуальним проектом з різними візерунками і декоруванням. Мінімальна ширина хвірток становить 0,9 м, при цьому розмірність в'їзних воріт повинна бути не менше 2,4 м. Досить часто хвіртку виготовляють з тих же матеріалів, що і прольоти, але також не виключений варіант акцентування уваги на дверному отворі за рахунок використання інших матеріалів або колірних відтінків.
Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам організацію таких видів хвірток, як:
- Хвіртки з паркану;
Такі хвіртки спочатку збираються на рівній поверхні окремо від воріт. Потім у зібраному вигляді хвіртка навішується в передбачений і чітко розрахований під неї отвір забору допомогою кріплення на один зі стовпів.
- Хвіртки з фанери з використанням дощок в якості декоративної обшивки;
При організації таких типів хвірток наші фахівці використовують універсальну водостійку фанеру. Спочатку, процес створення хвіртки увазі викроювання полотна стулки за розміром хвіртки з фанерного листа товщиною не більше 18мм. Несуча рама при цьому збирається шляхом врубки в підлогу дерева з високоякісної деревини з перетином 100x25мм. Після цього організовану раму кладуть на фанерне полотно, роблять розмітку і підготовляють отвори під шурупи, необхідні для швидкої збірки всієї конструкції.
- Двоповерхова хвіртка;
В основному такі хвіртки встановлюються, щоб уникнути проблем пов'язаних з заледенінням або достатком опадів в зимовий період. Процедура установки увазі монтаж хвіртки на висоті від 35, до 40см від рівня землі.
- Двостороння хвіртка.
Такі хвіртки мають привабливий вигляд і забезпечують комфортність у процесі експлуатації. Перевагою конструкції є той факт, що хвіртки такого типу можуть відкриватися в обидві сторони.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594