Купити в'їзні ворота відкатні або розпашні

В'їзні ворота - це один з найбільш важливих сучасних огороджувальних елементів, які використовуються в процесі організації недоторканності і загальної безпеки приватної власності. Перед тим, як в'їзні ворота купить кожний потенційний споживач зобов'язаний розглянути основні переваги тих чи інших конструкцій.
Спочатку, слід зазначити, що існує кілька видів в'їзних воріт, які відрізняються між собою способом відкриття. Розглянемо два найбільш затребуваних і популяризованих варіанти:
- Відкатні в'їздні ворота.
Їх конструкція максимально проста, а якість використовуваних елементів дає право називати даний тип воріт одними з найнадійніших способів організації захисту. Ні для кого не секрет, що чим простіший механізм або конструкція, тим складніше її зламати. Таким чином, слід зазначити, що даний тип комірних конструкцій ефективно використовується для закриття в'їзних прорізів, як на підприємствах різного типу, так і на приватних об'єктах. Експлуатація таких воріт відносно проста. Вони не вимагають додаткового догляду і економлять порядна кількість місця, так як їх відкриття увазі рух уздовж забору, а не по проїжджій частині. Якщо брати в облік суворі кліматичні умови нашої країни, то відкатні ворота являють собою найбільш оптимальний вибір споживача. Вони не вимагають розчищення робочого простору з боків від листя, снігу і льоду. Найчастіше, при організації таких воріт використовують роликову опору, але не виключена можливість монтажу відкатних конструкцій у поєднанні з верхнім підвісом.
- Орні в'їзні ворота.
Це звичні для наших споживачів варіанти комірних конструкцій. Більш того, для багатьох вони здаються найбільш надійними в процесі організації безпеки на ділянці. В основному розпашні ворота складаються з двох стулок однакового розміру, відкриття яких може відбуватися як всередину території, так і назовні. При цьому у ворота такого типу інтегрують зручні хвіртки. У той же момент сучасні технології дозволили орним воротам знайти спеціальні електроприводи, що здійснюють відкриття і закриття воріт в автоматичному режимі.
В асортименті нашої компанії ви зможете знайти відкатні та орні ворота найвищої якості та за демократичними цінами. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш широкий вибір варіантів автоматизації та індивідуалізації комірних конструкцій.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594