В'їзні ворота фото власників

Кожен сучасний власник приватного будинку або котеджу прагнемо до індивідуалізації та якісному облаштуванню власного житлового простору. У зв'язку з цим, споживач бажає отримати красиві, надійні, міцні і практичні ворота. Всіма цими якостями володіють в'їзні ворота, виготовлені нашою компанією.
На нашому порталі ви вже, швидше за все, встигли розглянути в'їзні ворота фото, тому давайте більш докладно розглянемо переваги наших комірних конструкцій.
Почнемо з того, що розділимо пропонований нами асортимент воріт на кілька видів:
- Відкатні ворота;
Це один з найбільш популяризованих видів воріт. Їх можна зустріти практично скрізь, як на території промислових організацій, так і на приватних ділянках. Завдяки консольному устаткуванню відкатні в'їздні ворота стали досить міцним і відносно недорогим варіантом організації в'їзду.
- Орні ворота;
Цей тип воріт можна віднести до традиційного. Орні ворота вважаються найбільш дешевими конструкціями, але в той же момент, якщо при їх установці використовувати елементи автоматизації, то вартість цих конструкцій не поступається відкатним. В даний час можна зустріти широкий вибір видів орних воріт, вони можуть бути дерев'яними, металевими або створені методом декоративної ковки.
- Секційні ворота;
Це чудовий спосіб облаштувати власний гараж або автомийку. Даний тип конструкцій прийшов до нас з Європи і останнім часом став більш доступним для споживача. Структура сендвіч панелей дозволяє цим воротам перешкоджати проникненню вологи в приміщення і зберігати тепло.
- Рольставні і рулонні ворота.
Для виготовлення даного типу комірних конструкцій нашими фахівцями використовуються алюмінієві або металеві профілі. Широке достаток колірних гам і варіацій виконання профілів, а також простота в монтажі і надійність в експлуатації зробили ці ворота найбільш актуальними в наш час.
При необхідності автоматизації комірних конструкцій, ми готові запропонувати своїм клієнтам приводи від провідних виробників всього Європи, а саме: Doorhan, Nice, FAAC, Came, Marantec, BFT, Hermann та багато інших. Кожен представлений в асортименті вид автоматики має ряд переваг і недоліків, що в свою чергу дозволить вибрати для вас найбільш оптимальний варіант приводу.
Для наших потенційних клієнтів ми постаралися зібрати на ресурсі кращі фотографії воріт, виготовлених нашими фахівцями. Тут ви зможете ознайомитися зі знімками, як дерев'яних орних воріт картинки, так і дизайнерських металевих відкатних комірних конструкцій.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594