Переваги автоматичних в'їзних воріт

Сучасні автоматичні в'їзні ворота являють собою досконалість, як в конструктивних, так і у візуальних можливостях. У свою чергу, дані конструкції стали невід'ємним елементів при оформленні та організації огорожі на будь-якій ділянці заміського котеджу.
В даний час серед споживача поширено всього два види в'їзних автоматичних воріт.
Мова йде про орні і відкатні конструкції. Відмінною особливістю даних типів воріт є той факт, що розстібні представники відкриваються вбік, а відкатні йдуть всередину або назовні. За великим рахунком щось більш досконале в плані комірних конструкцій на даний момент важко собі уявити, саме тому далі більш докладно розглянемо переваги орних і розсувних воріт.
Почнемо з перших, тобто з представників орних конструкцій. У наш час вони, як і тисячу років тому кріпляться безпосередньо до огорожі або до організованої основі (стовпа) за допомогою петель, які завдяки впливу прогресу модернізовані підшипниковими системами. Цей спосіб організації кріплення забезпечив автоматичним орним воротним конструкціям чудову м'якість ходу і практично повна відсутність неприємного петельного скрипу.
Що стосується зсувних комірних конструкцій, то вони з'явилися на ринку відносно недавно і за свій час існування вже встигли стати не менш популярними, ніж орні конструкції. У своєму підставі автоматичні ворота даного типу мають профільовану балку, рух якої обмежується двома, жорстко закріпленим, надійними напрямними. При цьому процес відкриття і закриття воріт здійснюється за допомогою електродвигуна.
На сьогоднішній день в'їзні автоматичні ворота можуть комплектуватися практично будь-якою автоматикою. Це дозволяє споживачеві розглядати такі варіанти відкриття воріт, як: з пульта зовні, за допомогою автоматичного фотодіода і датчика руху, кнопкою зсередини, і багато чого іншого. При цьому всередину металевого каркаса в'їзних воріт може монтуватися пластик, дерево, декоративні ковані вироби та інші елементи, що надають привабливий вигляд всієї конструкції. Крім того, для організації стулок можна використовувати профільовані або гладкі сталеві листи і сендвіч-панелі, що також підвищує варіативність у питаннях організації в'їзних воріт.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594