Відкатні ворота з хвірткою: переваги

Відкатні ворота з хвірткою являють собою найбільш потребуючий, зручний і популяризований вид сучасних комірних конструкцій. Свою назву ці загороджувальні конструкції отримали за рахунок того, що в процесі відкриття вони зрушуються паралельно забору в сторону. Такий типаж воріт використовується при організації загородження ділянок вже кілька десятиліть, все ж затребуваними в нашій країні вони стали відносно недавно.
Приводом цьому послужили інноваційні технології, які дозволили конструкціям відкатних воріт з хвірткою отримати більш досконалі експлуатаційні можливості. Таким чином, сучасні відкатні ворота не потребують додаткового догляду і не вимагають організації направляючих, як внизу, так і вгорі.
Рух відкатних воріт організовано за рахунок використання профільованої балки, яка зварена з каркасом воріт і жорстко закріплена на роликових візках. При цьому в роликових візках використовуються спеціальні закриті підшипники кочення, які захищають конструкцію від негативного впливу опадів і інших погодних умов. Попередній термін служби фурнітури, передбачений паспортом конструкції становить не менше 50 000 робочих циклів (відкриття / закриття). Слід зазначити, що монтаж воріт може проводитися, як усередині двору, так і зовні, в залежності від побажань та вимог клієнта. Що стосується зашивання відкатних воріт, то тут можна використовувати найбільш широкий спектр матеріалів, починаючи від стандартних металевих листів і закінчуючи елементами художньої ковки та деревом.
Відкатні ворота з хвірткою мають цілу низку незаперечних переваг перед своїми орними опонентами на ринку. Перш за все, вони надійні і прості в експлуатації. Їх легко автоматизувати шляхом встановлення відповідного приводу. Особливої ​​уваги заслуговує економія простору на проїжджій частині, що особливо привабливо для невеликих ділянок. Також, не можна забувати, що відкатні комірні конструкції не мають обмежень по висоті, а їх хід практично повністю безшумний.
Примітною особливістю процесу організації відкатних воріт з хвірткою є той факт, що відкриття воріт повинно здійснюватись строго в протилежну хвіртки убік. Крім цього, для організації таких заграждающих конструкцій споживачеві знадобитися в 1,5 рази більше місця в самому отворі. Тобто якщо ви вирішили поставити на своїй ділянці відкатні ворота розміром в 4м, то вам знадобитися не менше 6м отвору.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594