Вартість і розрахунок відкатних воріт

До недавнього часу найбільш поширеними воротними конструкціями вважалися розпашні ворота. Зараз же, завдяки впровадженню інноваційних технологій в усі сфери виробництва, все більше споживачів стали звертати свою увагу на конструктивні та експлуатаційні можливості відкатних воріт.
Іншими словами, сучасні технології значною мірою спростили розрахунок відкатних воріт зробили їх найбільш привабливими з точки зору ціни і практичності для споживача. Основним і незмінним плюсом відкатних комірних конструкцій є повна відсутність яких-небудь підтримуючих елементів і кріпильних пристроїв в отворі воріт. Додатково до цього, широкий вибір приводів і пристроїв автоматизації підвищують комфорт в експлуатації конструкції і тим самим роблять ворота найбільш універсальними. Принцип дії автоматичних відкатних воріт полягає в тому, що вони в процесі відкриття повністю звільняють проїжджу частину від перешкод. Стулки воріт рухаються уздовж забору тим самим, забезпечуючи споживачеві можливість використовувати всю місцевість без обмежень.
Конструкція відкатних воріт досить проста. Рух полотна вздовж паркану здійснюється спеціальним механізмом, який підтримує ворітне полотно за допомогою спеціальної балки і роликових підшипників. При цьому привід для влаштування відкатних комірних конструкцій виготовляється з найбільш міцних і надійних матеріалів. Фурнітура, в свою чергу, також виготовляється із сталі високої якості, яка оброблена спеціальними емалями і антикорозійним покриттям. У той же момент не виключено використання зсувних воріт без привода автоматизації.
Одним з найважливіших плюсів, є той факт, що відкатні ворота, виготовлені і встановлені нашими фахівцями, можуть використовувати при будь-яких погодних і кліматичних умовах. Вони не вимагають додатково догляду та в разі необхідності підлягають ремонту. У свою чергу вся автоматика, яку ви знайдете в нашому асортименті, була виготовлена ​​та сертифікована провідними виробниками Європи, що свідчить про її бездоганній якості і високий експлуатаційний термін.
Вибираючи відкатні ворота разом з нами, ви гарантовано отримуєте високоякісні загородження на свою ділянку і значною мірою заощаджуєте свої особисті кошти.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594