Зсувні ворота: конструкція

Технології нашого часу відкривають перед споживачем найбільш широкий спектр можливостей. Динамічний розвиток систем автоматизації не обійшли стороною комірні конструкції. У свою чергу одними з найбільш популяризованих конструкцій такого типу є зсувні ворота.
Вони являють собою зручне і вельми прийнятне рішення для споживача за умови облаштування в'їзду всередину великої будівлі або у двір. Відкриття комірних конструкцій даного типу здійснюється за рахунок переміщення воротного полотна уздовж огорожі або стіни, що в свою чергу дозволяє економити простір ділянки. Завдяки тому, що в зсувних воротах був реалізований такий спосіб відкриття, їх застосування поширилося не тільки на організацію захисного огородження на ділянці, але і на установку захисту гаражних приміщень. Іншими словами, даний тип воріт без праці встановлюється, як на приватних територіях, так і в великих складських і гаражних приміщеннях.
На ринку зсувні ворота найчастіше називають «відкатними». Це безпосередньо пов'язано з їх принципом відкривання. Полотно рухається уздовж стіни за допомогою роликів і створюється враження, ніби ворота відкочуються. До розряду найбільш затребуваних відкатних комірних конструкцій слід віднести варіанти, обладнані капроновими роликами. Особливістю дані елементів фурнітури є той факт, що в процесі експлуатації вони не схильні до перепадів температур і іншим кліматичним впливам. Крім того, відкриття воріт за допомогою таких роликів відбувається практично безшумно і легко, навіть за умови ручного відкриття.
Облицювання полотна для зсувних воріт може бути представлена ​​в найбільш широкому виборі варіантів. Такі комірні конструкції бути гратчастими або покриватися з однієї або обох сторін профнастилом. При виборі обшивки фахівці рекомендують не поспішати, так як саме обшивка зобов'язана доповнювати не тільки дизайн самої споруди, але і колір, і стиль самих комірних конструкцій.
Використання зсувних воріт нашого часу увазі два варіанти управління конструкціями: ручне і автоматичне. У першому випадку конструкції відкриваються за допомогою важеля і замку. Другий же варіант більш універсальний. Він має на увазі відкриття зсувних воріт з пульта дистанційного керування за допомогою подачі радіосигналу на привід.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594