Зсувні відкатні ворота: конструкція та переваги

На даний момент зсувні відкатні ворота постали перед споживачем, як найбільш раціональне рішення захисту проїзду, як до приватних, так і до промислових об'єктів. Додатково до цього в'їзні відкатні комірні конструкції, модернізовані автоматичною системою зручні в експлуатації тим, що їх управління може здійснюватися на відстані, за допомогою мініатюрного пульта дистанційного керування, який володіє високим ступенем захисту від перехоплення сигналу.
Конструкція відкатних воріт
Основою конструкції воріт відкотів є сталева профільна труба, яка створює додаткову жорсткість і додає відкатних воріт стійкість до механічних навантажень і різним негативним впливам з боку природних чинників. Крім того, такий каркас дозволяє уникнути деформації воріт протягом всього терміну їх експлуатації. Незважаючи на таку важку систему, завдяки сучасним напрямних хід воріт досить легкий навіть при ручному режимі використання. У свою чергу конструкція відкатних воріт досить проста. Вони складаються з несучої балки, воротного полотна і опорних стовпів. При цьому принцип роботи комірних конструкцій даного типу також нескладний: полотно пересувається уздовж паркану на спеціальних опорах за допомогою роликів. Кочення в даному випадку запобігається закритими підшипниками
Переваги зсувних відкатних комірних конструкцій
Перш за все, до розряду основних перевага зсувних воріт відкотів слід віднести максимальну економію простору. У процесі відкриття ворота зсуваються вздовж паркану, не створюючи будь-яких перешкод проїзду транспорту. Управління відкатними ворітами здійснюється в двох режимах: ручному й автоматичному, що виключає залежність споживача від перебоїв з електроживленням. Запорукою спокою, безпеки майна, а також здоров'я рідних і близьких є проста конструкція воріт, яка забезпечує неможливість несанкціонованого і небажаного проникнення на приватну територію людей, транспортних засобів та тварин.
Багатоваріантність і достаток обробки
Звернувшись до нас, кожен замовник відкатних воріт зможе вибрати для своїх конструкцій найбільш привабливий тип обробки. Ми готові запропонувати своєму клієнтові більше 4000 наявних комбінацій зовнішнього виконання комірних конструкцій, які доповнять фасад будь приватного будинку і промислового установи.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594