Розсувні ворота ціна і витрати

Розсувні ворота - це один з різновидів автоматичних воріт. Вже досить тривалі період ворота такого типу встановлювалися у дворах приватних будинків, на промислових територіях та інших місцевостях. Однак дані конструкції знайшли широку популярність лише недавно. І приводом для цього послужив не тільки той факт, що на розсувні ворота ціна вельми доступна для широкого кола споживачів, але і модернізація їх конструкцій, а також можливість установки приводів автоматизації.
На даний момент при організації відкатних воріт фахівцями використовується профільована балка, що рухається за допомогою кареток, закріплених на бетонній основі. Полотно воріт при цьому жорстко приварюється зверху на балку, створюючи при цьому єдину конструкцію. Такий спосіб організації загороджень дозволив розробникам відмовитися від традиційної системи з використанням рейки, а також від інших підвісних механізмів, захаращують корисний простір у момент відкриття воріт. У свою чергу такий тип конструкції зняв обмеження висоти і багато вимоги щодо догляду за відкотами воротами при несприятливих погодних умовах.
Нова конструкція розсувних воріт передбачає установку комплектуючих, як поза дільницею, так і на його території. При цьому відкриття воріт може проводитися в будь-яку сторону. Примітний також той факт, що сучасні відкатні ворота не торкаються землі. Єдиною умовою при організації даного роду конструкцій є жорсткий монтаж консольних блоків безпосередньо в потужний бетонний фундамент.
Що стосується управління відкатними Воротні конструкціями, то воно може бути як ручним, так і автоматичним, з використанням пульта дистанційного керування. Який би тип воріт не був вибраний замовником, рух всієї конструкції відбувається швидко і практично безшумно. Такі умови використання були забезпечені сучасними приводами, що забезпечують плавність ходу.
Зовнішня обшивка відкатних воріт може бути виконана в самих різних варіантах. Різноманіття оздоблювальних матеріалів і висока міцність каркаса сучасних відкатних воріт припускає створення найбільш індивідуального візуального виконання конструкції. Іншими словами, в якості оздоблювального матеріалу для своїх майбутніх воріт, замовник може використовувати практично все, починаючи від профілюючих листів і закінчуючи деревом або художнім куванням.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594