Маркізи на вікна

Маркізи на вікна - це привабливі тканинні, елегантні і досить легкі тенти, які здатні затінити невелику територію поблизу будинки і забезпечити шикарний вид його фасаду. Крім того, сучасні маркізи на вікна забезпечують комфортну температуру в приміщенні і захищають його інтер'єр від шкідливого впливу сонячних променів, яке веде за собою вицвітання меблів шпалер і інших елементів інтер'єра.
Дві основні вимоги, які висуваються по відношенню до виготовлення сучасної маркізи на вікна:
  • використовуваний в конструкції матеріал повинен поєднувати в собі відносну легкість і міцність, для того, щоб витримувати негативні кліматичні впливу;
  • тканина повинна мати високу щільність, щоб не вигоряти на сонці і не пропускати вологу.
У наш час, завдяки вдосконаленню технологічних ліній маркізи виготовляються із спеціальних алюмінієвих сплавів, що офарблюються за допомогою методу порошкового нанесення покриття. Також можливий варіант анодування. При цьому для створення маркізів для вікон використовується спеціальна тканина, створена з акрилових ниток. Даний матеріал вибраний не випадково, адже досить легкий і практичний, у нього не в'їдається бруд, і він не схильний до вигорання на сонці. До того ж акрилові тканини можуть бути пофарбовані в самі різні кольори. На них можуть бути нанесені візерунки та інші візуальні відображення, які дозволять підкреслити екстравагантність будь-якої будови.
Маркізи на вікна можна розділити на п'ять груп, а саме: горизонтальні, вертикальні, купольні, маркізи ламаною лікті і системи пергола. Кожен з цих підвидів маркіз для вікон може бути оснащений електричним приводом на дистанційному управлінні, а також унікальними датчиками температури, вологості повітря і сенсорами ультрафіолетового випромінювання. Тобто кожен замовник за бажання може створити для себе «розумну» маркізу, яка на підставі зчитування стану зовнішнього середовища може сама, без допомоги свого власника, розкластися під необхідним кутом.
Наша компанія «Алькорд» пропонує своїм клієнтам найбільш широкий вибір маркіз для вікон за прийнятними і доступними цінами. Серед наших пропозицій Ви зможете ознайомитися, як з більш простими варіантами маркіз, так і з модернізованими, досконалими агрегатами від провідних виробників з усього світу.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594