Ворота в'їзні відкатні

В наш час, в століття автоматизації та вдосконалення технологій, ворота в'їзні відкатні постали перед споживачами всього світу, як один з найбільш затребуваних видів комірних конструкцій. У свою чергу особливою популярністю серед споживачів нашої країни користуються відкатні ворота консольного типу.
Головною відмінністю консольних відкатних воріт є той факт, що вони здійснюють свій рух по напрямних рейках за допомогою противаги. Ця конструкція дозволяє повністю відмовитися від інших конструкцій в отворі, що перешкоджають нормальній роботі системи автоматизації. В якості основного елемента в консольних комірних конструкціях використовується фурнітура, а зокрема несуча металева балка квадратного перетину. Також не менш значущу роль відіграють каретки, приварені до сталевої заставної фундаменту. За рахунок того, що балка має правильною геометрією, а ролики кареток чудово підігнані безпосередньо до її внутрішньому розміру перетину, хід воріт стає більш легким і безшумним. Крім цього, комплект фурнітури має на увазі наявність двох вловлювачів, які фіксують ворота в закритому положенні і декількох роликів, що утримують конструкцію у вертикальному положенні. Враховуючи ширину прорізу, а також передбачуваний вага воріт, комплект фурнітури варіюється між трьох типів: великий, малий та середній.
Варто докладніше розглянути каркас і види зашивання відкатних комірних конструкцій. У тому випадку, якщо конструкції не відрізняються якимись особливими габаритами чи вагою, при виварювання каркаса фахівцями використовується профільна труба розмірністю 60х30 або 60х40. Перед цим використовуваний метал зачищається від іржі, що грунтується і покривається фарбою. Досить часто при замовленні відкатних воріт клієнти віддають свою перевагу тим екземплярам, ​​які зашиті профнастилом. І це не дивно, так як відкатні автоматичні ворота, зашиті даними матеріалами, технологічні і відносно легкі. Вони найменш схильні небудь негативних атмосферних впливів і в той же момент, завдяки широкому достатку колірних виконань чудовим чином поєднуються з будь-яким типом паркану. Додатково до цього, в'їзні відкатні ворота, які ви знайдете у нас в магазині довговічні і практичні. Також, варто відзначити, що наші комірні конструкції ремонтоспособность, тобто в разі потреби комплектуючі конструкції можуть ремонтуватися або змінюватися.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594