Алюмінієві ворота: якість і легкість

Динамічне вдосконалення технологічного світу призвело до того, що практично щодня населення всієї планети може побачити і скористатися абсолютно новими будівельними матеріалами і технологіями. У свою чергу прогрес не обійшов стороною і комірні конструкції. Таким чином, нова система профілів, номенклатурне назва якої ADS400 відкрила перед споживачем нашого часу можливість установки більш ніж 10 варіантів якісного заповнення полотна.
Крім того, вона дала можливість компаніям-виробникам виготовляти якісні та висококонкурентні конструкції для найбільш широкого спектру сегментів. На даний момент найбільш поширеними серед споживачів стали економічні алюмінієві ворота і конструкції преміум класу. У першому випадку комірні конструкції можуть бути заповнені профільованим листом, сендвіч-панеллю або ж профілем роликової прокатки AG77. Що стосується конструкцій преміум класу, то вони присутні в продажу з різними варіантами алюмінієвого заповнення. Варто докладніше розглянути переваги комплектуючих і профілів системи ads400.
Сховане кріплення
Алюмінієві ворота створені за даною технологією передбачають відсутність видимих ​​громіздких елементів кріплення. Завдяки цьому ворота отримують естетичний і привабливий. Також сховане кріплення сприяє підвищенню рівня захисту.
Ремонтопридатність
В процесі монтажу заповнення в підготовлені пази профілю фахівця необхідно всього-навсього провести демонтаж профіль штапика і заміну пошкоджених або вийшовших з ладу елементів.
Комбінування видів заповнень
Завдяки досконалості системи монтаж розділового профілю дає можливість комбінувати кілька заповнень в одній рамі.
Варіативність конструктивних рішень
Багатоваріантність системи дозволяє споживачеві зробити наборки кінцевих комірних конструкцій у відповідності з усіма побажаннями та вимогами щодо цінового діапазону і якості.
Довговічність, стійкість до корозії і надійність.
Унікальні характеристики міцності профілів, оптимальна геометрія всіх складових, а також використання новітнього обладнання забезпечили матеріалу високі експлуатаційні характеристики і довговічність. Основні елементи даних конструкцій, при цьому, виготовляються з високоякісного алюмінієвого профілю.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594