Статті

В даний час ворота відкатні зсувні стали істинним надбанням будь-якого гаражного чи складського приміщення. Надійна робота і високий ступінь автоматизації відкатних зсувних воріт реалізована за рахунок впровадження в їх конструкцію сучасних технологій. Як правило, процес виготовлення комірних конструкцій даного типу бере свій початок з вибору відповідних матеріалів.
До недавнього часу найбільш поширеними воротними конструкціями вважалися розпашні ворота. Зараз же, завдяки впровадженню інноваційних технологій в усі сфери виробництва, все більше споживачів стали звертати свою увагу на конструктивні та експлуатаційні можливості відкатних воріт.
У процесі організації гідного загородження на ділянці, тисячі споживачів стикаються з дуже неприємними нюансами і обмеженнями в плані нестачі робочого простору для відкриття і закриття воріт. Таким чином, для тих клієнтів, які бажають зберегти корисний простір своєї ділянки ми готові запропонувати виготовлення відкатних воріт з використанням новітніх систем автоматизації.
Відкатні ворота з хвірткою являють собою найбільш потребуючий, зручний і популяризований вид сучасних комірних конструкцій. Свою назву ці загороджувальні конструкції отримали за рахунок того, що в процесі відкриття вони зрушуються паралельно забору в сторону. Такий типаж воріт використовується при організації загородження ділянок вже кілька десятиліть, все ж затребуваними в нашій країні вони стали відносно недавно.
Інструкція по установці відкатних або зсувних комірних конструкційДля початку необхідно перевірити, чи відповідає проріз основним вимогам по відношенню до монтажу. На малюнку знизу схематично показаний проріз і прилеглий до нього паркан.
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594