Статті

Маркізи на вікна - це привабливі тканинні, елегантні і досить легкі тенти, які здатні затінити невелику територію поблизу будинки і забезпечити шикарний вид його фасаду. Крім того, сучасні маркізи на вікна забезпечують комфортну температуру в приміщенні і захищають його інтер'єр від шкідливого впливу сонячних променів, яке веде за собою вицвітання меблів шпалер і інших елементів інтер'єра.
Технології нашого часу відкривають перед споживачем найбільш широкий спектр можливостей. Динамічний розвиток систем автоматизації не обійшли стороною комірні конструкції. У свою чергу одними з найбільш популяризованих конструкцій такого типу є зсувні ворота.
Динамічне вдосконалення технологічного світу призвело до того, що практично щодня населення всієї планети може побачити і скористатися абсолютно новими будівельними матеріалами і технологіями. У свою чергу прогрес не обійшов стороною і комірні конструкції. Таким чином, нова система профілів, номенклатурне назва якої ADS400 відкрила перед споживачем нашого часу можливість установки більш ніж 10 варіантів якісного заповнення полотна.
Розсувні ворота - це один з різновидів автоматичних воріт. Вже досить тривалі період ворота такого типу встановлювалися у дворах приватних будинків, на промислових територіях та інших місцевостях. Однак дані конструкції знайшли широку популярність лише недавно. І приводом для цього послужив не тільки той факт, що на розсувні ворота ціна вельми доступна для широкого кола споживачів, але і модернізація їх конструкцій, а також можливість установки приводів автоматизації.
На даний момент зсувні відкатні ворота постали перед споживачем, як найбільш раціональне рішення захисту проїзду, як до приватних, так і до промислових об'єктів. Додатково до цього в'їзні відкатні комірні конструкції, модернізовані автоматичною системою зручні в експлуатації тим, що їх управління може здійснюватися на відстані, за допомогою мініатюрного пульта дистанційного керування, який володіє високим ступенем захисту від перехоплення сигналу.Конструкція відкатних воріт
Сторінка 1 з 4
Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594