Автоматичні в'їзні відкатні ворота "під ключ"

Сучасна статистика показує, що з кожним роком число власників приватних котеджів та будинків зростає в геометричній прогресії. У свою чергу настільки перспективні тенденції зумовили широку популяризацію серед споживача, такого обладнання, як відкатні ворота та інші типи воротних конструкцій.

Компанія "Алькорд" є провідним ліцензованим виробником воротних конструкцій на території України. В асортименті нашої продукції ви зможете знайти доступний в ціновому плані відкатні ворота та в'їзні ворота, а також елітні високоміцні розсувні ворота. Крім того, при розгляді прайс-листа вас чекає ряд іншої продукції, включаючи маркізи, шлагбауми та захисні ролети. Свою роботу на ринку ми почали більше 10 років тому, в 2002 році, і з того часу встигли заслужити прихильність клієнтів з усієї країни, а також завоювали повагу з боку своїх колег. Наші ворота відкатні автоматичні радять і ставлять в приклад своїм друзям, що свідчить про їх високу якість і технологічної досконалості.

Кожен, що звернувся до нас, клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід у реалізації такого устаткування, як автоматичні відкатні ворота. Крім того, ми готові забезпечити клієнта привабливими умовами гарантійного та післягарантійного обслуговування, встановлених технічних конструкцій.

Курс валют

на 02.12.12

НБУ
валютакупівляпродаж
USD7.9937.993
EUR10.379710.3797
RUB0.25940.2594